Як вибирати кондиціонер Вибираючи кліматичне обладнання, в першу чергу необхідно звертатися увагу на його особливості та параметри. Його вартість, хоч і має велике значення, але це далеко не найважливіший критерій вибору.

Простіше всього звернутися до продавця-консультанта, який допоможе підібрати кондиціонер оптимальної потужності. Також при виборі відштовхуйтеся від рівня виробленого шуму обладнанням та його габаритів.

Фахівець, перш ніж порекомендувати конкретну модель, обов'язково повинен відвідати ваше житло, заміряти його і тільки після цього дати пораду.

Потужність кондиціонера

Площа кімнат, розміри і орієнтація вікон, інтенсивність освітлення, кількість постійних мешканців, а також наявність іншої побутової техніки – важливі моменти, від яких залежить конкретна потужність виборі кондиціонера. Наприклад, ви можете вибрати модель, яка буде працювати «з усіх сил», але при цьому вона не дасть очікуваного результату. А якщо вибрати кондиціонер з великою потужністю, не розрахованої під приміщення, то включатися він буде імпульсами, що також призведе до його швидкої поломки.

Самостійно можна розрахувати приблизну потужність кондиціонера, дотримуючись наведених нижче порад:

• якщо висота стелі 2.5 – 3 метра, то підходить кондиціонер потужністю 100 Вт на квадратний метр;
• 100 Вт необхідні для кожної людини, що знаходиться в будівлі;
• якщо є комп'ютер, то для кожної одиниці потрібно 300 Вт;
• при наявності інших побутових приладів, що виділяють тепло – холодильники, телевізори і так далі, розраховується їх сумарна потужність. Отримавши середнє число можна визначити, наскільки потужним повинен бути кондиціонер;
• додатково до потужності кондиціонера можна приплюсувати 20-30%, якщо є теплові втрати, наприклад, відкриті вікна, двері або нові відвідувачі приміщення;
• якщо у вас є зимовий сад або велику кількість рослин в приміщенні, то для кондиціонера потрібно ще 25-30 % потужності.

Більшість сучасних випускаються кондиціонерів мають на борту потужність від 1.5 до 9 кВт, і з кожною новою моделлю цей показник збільшується.

Рівень шуму

Якщо кондиціонер – моноблок, то цей показник може перевищувати 50 дБ, що не рекомендується для використання в дитячих кімнатах, кабінетах і спальнях. Більш дорогі кондиціонери мають такий показник – 26 – 30 дБ, а варіанти дешевше – від 40 дБ. Менше шуму видають прилади, у яких і потужність буде поменше, але якщо ви бажаєте повністю відчути на собі ефект кондиціювання, то можна починати відвикати від безшумного приміщення.

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу тиші, то в цьому випадку будуть кращими інверторні системи, оснащені автоматичним регулюванням потужності. Завдяки електронного процесора, такий кондиціонер сам розрахує необхідну потужність для підтримки певної температури в приміщенні.

Віконні моноблоки, а також касетні і колонні кондиціонери оснащені функцією вентиляції. Завдяки їх використанню Ви отримаєте від 10% свіжого повітря в приміщенні. Якщо цей пункт важливий, то варто звернути увагу на канальний тип кондиціонерів.

Перш ніж купувати кондиціонер – зверніть увагу на його дизайн, важливо, щоб він вписувався в інтер'єр вашого приміщення. Якщо є складнощі з монтажем вироби, то ви завжди можете звернутися за www.pro-splitsystem.ru.

Як вибирати кондиціонер

Важливим моментом також є забарвлення зовнішнього блоку вироби. Щоб прилад був захищений від впливу іржі, на ньому має бути багатошарове акрилове покриття.

Один з основних факторів, які слід враховувати – надійність виробу, тому будьте впевнені, що на кондиціонер дається гарантія і є належний сервісний центр, який прийме техніку в разі її поломки.