Підготовчі роботи при ремонті ванної кімнати Ванна кімната потребує належної турботи і періодичного оновлення також, як будь-яка інша в квартирі. У разі правильного, якісного і своєчасного ремонту, натомість можна отримати можливість насолодитися затишком кімнати, помічаючи кожну деталь дизайнерської задумки.

При цьому виключивши постійні переробки різних виникаючих недоліків.

Передбачаючи ремонтні роботи в ванній кімнаті, бажано пам'ятати про наявність підвищеної вологості даного приміщення. Відштовхуючись від цього, вибирати будівельні матеріали потрібно з влагоустойчивыми властивостями.

Існує кілька основних різновидів ремонту у ванній:

 • косметичний ремонт. В його основу покладено внесення невеликих змін зовнішнього оздоблення, уникаючи діючих комунікацій. Такий вид ремонту передбачає повну або часткову заміну керамічної плитки, іноді сантехнічного обладнання.
 • капітальний ремонт диктує заміну всіх матеріалів та обладнання, включаючи двері та труби.
 • елітний, який багато в чому схожий з капітальним, але наказує залучення дизайнерського рішення та закупівлі матеріалів останніх сучасних технологій. Це може бути як монтаж теплих підлог, так і установка європейських аксесуарів відомих виробників.
 • У стандартній квартирі, ванна кімната зазвичай невеликих розмірів, але незважаючи на це тимчасові і матеріальні витрати будуть значними. Витратитися доведеться на гідроізоляційні суміші, штукатурку, засоби запобігають появі і розмноженню цвілевого грибка.

  До того ж обов'язково потрібно спеціальний технічний інструмент: ніж для відрізання труб, ключ для раковини, рівень, плиткоріз, два невеликих скребка дозволяють вирівнювати поверхню. Скребки повинні мати рівну і зубчасту поверхню.

  Підготовчі роботи при ремонті ванної кімнати
  Підготовчі роботи при ремонті ванної кімнати

  Ретельний remsanuzel.ru включає в себе послідовні етапи, виконувати які слід строго по порядку, щоб уникнути неприємностей в подальшому:

  1. У разі фіксації ніжок ванній на підлозі, потрібно в першу чергу видалити кріплення, далі вже почати від'єднання зливної труби.

  2. Якщо туалет і ванна поєднані, то спочатку демонтують унітаз, після чого раковину, а потім вже безпосередньо ванну.

  3. Перекривають подачу холодної і гарячої води на стояках водопостачання, потім відкручують крани.

  4. При капітальних ремонтних роботах виробляють і процес демонтажу раковини, точно так само як і самої ванни.

  5. Від раковини від'єднують всі підводки води і відрізають труби. Робиться це гранично акуратно, щоб не зачепити інші труби.

  6. Після виконаних маніпуляцій - відкручуються інструментом кронштейни і технічні кріплення, службовці для кріплення до стіни і раковина знімається.

  По закінченні перерахованих дій за remsanuzel.ru, можна приступати безпосередньо до укладання нових труб, електропроводки, облицювання та підготовці стін і підлоги до виконання робіт.

  Але не можна забувати і про цвілі. Якщо вона має місце бути, бажано потурбуватися вентиляцією приміщення.