Ножівка по дереву Одним з необхідних ручних інструментів для кожного побутового господарства, є, звичайно ж, ножівка. Призначається вона для розпилювання різних матеріалів.

Незамінний такий інструмент і на дачній ділянці.

Якщо господарі заміського будинку припускають проживання в ньому і в холодну пору року, то бажано, щоб була розроблена xn--c1aclnogfl0j.xn--p1ai, а після чого опалення встановлено.

Асортиментний вибір ножівок досить великий, отже, і цінова вилка теж має широкий розкид. Приміром, від 80 до 2000 рублів. Обумовлено це багатьма чинниками, такими, наприклад, як матеріал виготовлення пиляльного полотна, матеріал ручки, а також різними опціями заводів-виготовлювачів.

Ножівки дуже широко використовуються в самих різних областях будівництва і ремонтно-обробних виробництвах. Напевно, неможливо знайти жодної слюсарної або столярної майстерні, що не має подібного інструменту. А вже на садовій ділянці і на дачі ніяк не обійтися без ножівки. Присутня вона і в кожному окремому будинку.

Ножівка по дереву
Діляться ножівки на два основних типи: по дереву і по металу. Для того щоб вибрати ножівку по дереву, треба знати, для якого матеріалу вона буде потрібна. Розрізняються ножівки по дереву за спеціальним показником ТРІ, що показує кількість зубів на дюйм. Наприклад, для товстого колоди з твердого дерева, потрібно ножівка, у якої цей показник від трьох до шести - відстань між зубів 4-8 мм. Для заготовок середнього розміру цей показник слід вибирати між 7и9 - крок зуба буде близько 3-3.5 мм.

Крім того, важлива ще й форма зуба. Від неї залежить, для якого пиляння призначена ножівка, наприклад, для поперечного пиляння зуби повинні бути прямі, а для поздовжнього пиляння – нахилені вперед. Скільки прослужить ножівка, залежить від того, як загартоване полотно. Загартування виконується струмами високих частот.