В яких випадках застосовується кабель і провід ПНСВ АС Кабель ПНСВ використовується, як ви, напевно, знаєте, для нагріву або розігріву бетону. До речі, підігрів бетону практикується тоді, коли холодно, це робиться для забезпечення нормальних умов затвердіння.

Якщо ви не зрозуміли, то кабель підтримує нормальну температуру в бетоні, що без цього просто-напросто замерзне з усіма витікаючими наслідками.

Провід ПНСВ. Варто використовувати

Звичайно, є і інші, як, здавалося б, більш прості і не настільки дорогі способи обігріву розчину, а саме використання теплової гармати, термоплит і іншого подібного обладнання. Але насправді тут не все так просто. Щоб обігріти розчин, потрібно обгородити його від зовнішнього середовища, по суті, ми говоримо про будівництво теплиці або чогось подібного, а це вже не жарти. Це і витрати на придбання необхідних матеріалів і трата часу на будівництво, не кажучи вже про те, що і теплову гармату дістати не так просто, швидше за все, за неї доведеться платити. Тому ми в таких випадках радимо і як говориться у вус не дути, він чудово справляється зі своїм завданням.

Як використовувати ПНСВ

Технологія застосування даного кабелю проста до неподобства. До речі, по ходу справи не потрібні ніякі додаткові матеріали, завдяки чому кабель ПНСВ, до речі, як і в загальному, ми маємо на увазі разом монтажем, дуже невелика. Ну а що стосується використання, то кабель поміщається прямо в розчин. Зрозуміло, провід монтується заздалегідь, після заливається бетон. Живлення від мережі через знижувальні трансформатори. Багатоступінчастість системи дає можливість для регулювання температури.

Трохи про проводі АС

Ну і якщо вже пішла мова про проводі АС, згадаємо про те, що він використовується при прокладанні повітряних ліній електропередач. Він не ізольований і являє собою сталевий сердечник, обмотаний алюмінієвими проводами.

Якщо більш точно, то даний вид проводу застосовується на розподільних пристроях, підстанціях, в електричних апаратах і приладах, а також в тих випадках, коли йдеться про облаштування ліній електричного транспорту. Зрозуміло, він має великий попит при спорудженні високовольтних ліній електропередач, коли йдеться про великих прольотах.

Не дивлячись на те, що зараз є провід СИП, швидше за все, провід АС не втратить свою актуальність ще дуже довгий час.