Яку лазню найкраще звести на власній ділянці Коли у людини виникає потреба у зведенні на території своєї ділянки лазні, то він, як правило, перш за все, замислюється про те, яким саме має бути ця споруда.

При цьому деякі власники зупиняють свій вибір виключно на дерев'яних лазнях, а хтось віддає перевагу будов, зведених із цегли.

Сьогодні досить широко побутує думка, що зведена з цегли лазня стане у багато разів безпечніше дерев'яної, оскільки цегла, як відомо, відрізняється своєю досить високою стійкістю до пожежі, а значить, побудоване з нього будова не згорить повністю, а лише вигорить зсередини. Проте в реальності, якоїсь користі від усього цього мізерно мало, так як після сильної пожежі стіни в будь-якому разі потрібно зносити, оскільки позбавитися від досить неприємного запаху гару іншими способами майже неможливо.

Найбільш поширені види лазень

У наші дні існує кілька різних видів бань. Звичайно, далеко не всі вони однаково добре підходять для зведення на присадибній ділянці, однак, тим не менше, кожен власник сам може вирішувати, якого типу лазні краще всього буде віддати найбільшу перевагу.

Римський тип лазні зазвичай припускає наявність не тільки парилки, але і додаткового приміщення для масажу. Стіни і підлога у парильні, у такій лазні, традиційно розігріваються приблизно до 85С, і утримують цю температуру протягом усього часу її експлуатації.

Яку лазню найкраще звести на власній ділянці
Якщо власник досить часто страждає від застуди або астми, то для нього найбільш підходящим рішенням стане будівництво турецької лазні. У спорудах подібного типу підлогу і стіни найчастіше облицьовувалися мармуром, і зазнає постійного підігріву до температури порядку 50С. Що стосується пари в парній, то він в лазнях такого типу, зазвичай подається від спеціального котла, через особливим способом виконані отвори.

У тому ж випадку, якщо господар любить дуже добре попаритися, а після цього зануритися в холодну воду, то йому, звичайно ж, краще всього підійде традиційна російська лазня, в якій можна буде не тільки відмінно провести час, але і повністю очистити організм від шлаків і токсинів. Неподалік від подібної лазні, природно, прийнято облаштовувати невелику купальню, в якій відразу ж після парної можна було б освіжитися в холодній воді.

Який матеріал краще всього використовувати при будівництві лазні

Яку лазню найкраще звести на власній ділянці
У наші дні, найбільш широкою популярністю, звичайно ж, користуються лазні, зведені з деревних матеріалів. До найголовніших достоїнств такого типу будівель можна віднести їх відмінну теплопровідність, досить солідну міцність і максимально високу якість. Що стосується цегляних бань, то вони сьогодні також вважаються досить поширеним варіантом, правда, на відміну від дерев'яних споруд, вони обов'язково будуть мати потребу в додатковому внутрішньому облаштуванні.