Немає більш яскравого способу красиво представити асортимент продукції на папері, ніж друк каталогів. Ваші клієнти, неспішно перегортаючи сторінки, зможуть оцінити переваги представлених товарів, ознайомитися з цінами і, нарешті, зробити вибір.

Если вас интересует печать баннера цена , стоит заглянуть на этот сайт print-media-group.com.ua вы найдете печать баннера отличного качества и по доступной цене.

Для того щоб замовити виготовлення каталогу в нашій друкарні, визначитеся з наступними параметрами (від цього буде залежати і ціна виконання замовлення):

 • Товщина і кількість сторінок. Ви можете вибрати будь-яке значення.
 • Формат. Основними форматами друку каталогів є А4, А5.
 • Густина. Можливі параметри: від 80 до 300 г / м ?.
 • Тип паперу. Офсетний друк каталогів на глянцевому або матовому папері.
 • Тираж. Кількість примірників може варіюватися від 100 штук до мільйона. Врахуйте, що чим більше тираж, тим дешевше вартість друку каталогів.
 • Тип палітурки: скріпка, КБС (клейове безшовне з'єднання), 7БЦ (книжковий варіант, зшивання сторінок ниткою), м'яка обкладинка, металева або пластикова пружина.
 • Орієнтація сторінок: книжкова або альбомна орієнтація.
 • Додаткова обробка: ламінація (глянсова або матова), лакування (суцільна і вибіркова, УФ-лаком та ВД-лаком), висікання, тиснення і інше.
 • Друк каталогів А4
 • Терміновий друк каталогів
 • Друк каталогів А5

ЦІНИ НА Друк каталогів

Підсумкова ціна: 0 руб.

папір крейдований / глянцева, кольоровість 4 + 4

папір крейдований / глянцева, кольоровість 4 + 4

формат готового виробу

формат готового виробу

формат готового виробу

Копія Останній товар

Приклади наших робіт

99х210 мм, папір 200г крейда / матова, 4 + 4, ВД-лак 1 + 1

Євробуклет для DLF 99х210 мм, 2 фальца (гармошка), 130 г / м2 папір крейда / гл. кольоровість 4 + 4

Листівка для Luxio 148х210 мм (А5), 170г / м2 папір крейда / гл. кольоровість 4 + 4

Листівка для Макс-М 148х210 мм (А5) 130 г / м2 папір крейда / гл. кольоровість 4 + 4

Буклет для ТОП Техніка 135х210мм, 300г / м2 папір крейда / мат. кольоровість 4 + 4, 2 фальца + біг

Каталог Addex 190х297мм, 128 смуг + обкладинка, КБС, Обкладинка 300г / м2 папір крейда / мат. матова ламінація 1 + 0, 4 + 4, Блок 115г / м2, крейда / мат. 4 + 4

А5, КБС, 332 смуги Обкладинка: папір 300г крейда / глянцева, 4 + 4 Блок: папір 90г крейда / глянцева, 4 + 4

245х245 мм, на скріпки, 12 смуг Обкладинка і блок: папір 250 крейда / матова, 4 + 4, фальц + біг.

Відгуки про нашу роботу

Я тільки-тільки влаштувалася в відділ маркетингу. Проходила випробувальний термін, і мені доручили замовити друк каталогів в друкарні для одного заходу. У питаннях поліграфії мій досвід був практично нульовим. Сайт друкарні знайшла випадково, методом тику. У керівництва особливих побажань до дизайну не було, тому довелося повністю покладатися на рекомендації менеджера, який займався моїм замовленням. Хотілося б висловити величезну подяку менеджеру Олександру. Він чудово впорався з роллю координатора. Мені навіть не доводилося безпосередньо контактувати з дизайнером, всі питання вирішувалися через персонального менеджера. На виході вийшов чудовий продукт. Всі вимоги за змістом були враховані. Виконання - вище всяких похвал.

Замовити друк каталогів в друкарні в Москві не проблема. Проблемою це обертається, коли при величезному виборі неможливо знайти підрядника, який готовий взятися за термінове замовлення, коли всі терміни вийшли, що називається, ще вчора. Наша компанія готувалася до великої промислової виставці, і нас підвів інший підрядник. У терміновому порядку нам потрібно було перезаказать 200 тисяч примірників. І PRINTforus нас виручив! Друкарні треба було всього 5 днів, щоб виконати такий об'ємний замовлення. І ціна приємно здивувала. Звичайно, ми очікували, що при такому немаленькому тиражі можна розраховувати на знижку, але щоб настільки! Порадувало ставлення менеджерів, і в цілому було відчуття, що хлопці працюють злагоджено, в команді. Впевнені, що ще не раз до вас звернемося.

Коли вибирала, де замовити друк каталогів дивилася і на ціни, і на відгуки, і на умови. Я мама в декреті, виникла ідея зайнятися продажем дитячого одягу, іграшок, аксесуарів і т.д. Замовила виготовлення каталогів невеликим тиражем, умови мене влаштували, до того ж є можливість сплатити за фактом отримання - це дуже зручно, подивився-сподобалося-сплатив. Так і сталося в моєму випадку) Якщо справа піде, замовлю побільше тираж, і обов'язково в PRINTforus.

Для вас широкий спектр послуг: від розробки дизайну до доставки продукції

Ми пишаємося тим, що в числі наших клієнтів відомі компанії Москви: «Аппліко», «Реммерс», «Зомфі», «Арабія Експо», «Московсько-паризький банк» та інші. Ми знайдемо підхід до будь-якого клієнта і запропонуємо такі вигоди:

 • Безкоштовна доставка. Якщо вартість виготовлення каталогів перевищить 12 тисяч рублів, ми безкоштовно доставимо продукцію по Москві і в межах МКАД.
 • Гарантія якості. Ми не тільки здійснюємо друк каталогів за найнижчою ціною, а й несемо відповідальність за якість своєї роботи. Якщо ви виявите шлюб при виробництві, ми безкоштовно передрукували поліграфію або повернемо витрачені гроші.
 • Можливість оплати за фактом отримання поліграфії. Дана умова актуально, якщо ціна офсетного друку каталогів менше 12 тисяч рублів.
 • Друк тиражу за 1 день. Якщо терміни горять, і поліграфія потрібна прямо зараз, цю пропозицію для вас!