Купівля квартири, а особливо в новобудові, володіє своїми аспектами і нюансами, основною з яких міститься в проведенні обробки. Звичайно ж, оздоблення квартири в новобудові сповнена як своїми плюсами, так і мінусами. До позитивної сторони дозволено віднести той факт, що господарі отримують ймовірність в найбільшій мірі висловити свою фантазію, здійснити бажання, також дістати квартиру своєї мрії!

Если вас интересует выбрать квартиру в новостройках Броваров, стоит заглянуть на этот сайт dizainkuhni.com вы найдете В поисках здоровой жизни: выбираем квартиру в новостройках Броваров отличного качества и по доступной цене.

Однак, задумавши купити квартиру в новобудові, ви зобов'язані бути готові до того, що оздоблювальні, ремонт будуть складатися з вирівнювання стін і бетонних підлог, установки електрики, установки дверей і вікон, встановлення сантехніки, укладання підлоги, оздоблення та декорування стелі. А ще більш дрібних видів робіт, таких як фарбування, поклейка шпалер і деяке інше.

Скільки коштує обробка квартири в новобудові?

Ціна в руб. за чорнову обробку.

Ціна в руб. за косметичний ремонт.

Ціна в руб. за євро ремонт.

1 Кімнатна квартира.

2 Кімнатна квартира.

3 Кімнатна квартира.

4 Кімнатна квартира.

Бригада по обробці в новобудові.

Наша бригада спеціалізується на таке виду обробки, вже на протязі багатьох років, про що свідчить оздоблення квартир в новобудовах Москви. За весь час ми зарекомендували себе як серйозні виконавці і справжні майстри своєї справи. Довіривши обробку власної квартири в новобудові, ви зможете не замислюватися щодо якості. Ми застосовуємо лише якісні матеріали і найкраще оснащення, а ще найбільш інноваційні технології роботи.

Ми гарантуємо. що вся запланована обробка буде виконана в поставлені терміни! Крім цього, ви будете приємно здивовані низькими розцінками і особистим підходом до будь-якому замовнику!

Наша команда готова надати вам зразки виконаних готових об'єктів.

Ви зможете ознайомитися з усіма видами послуг, які ми роботами, отримати консультацію фахівців. Спільно з нами обробка квартири в новобудові принесе вам лише приємні спогади!

Оздоблення квартир в новобудовах, включає в себе всі види оздоблень, як чорнову, так і чистову. Дуже важливо потрібно підійти до вибору якості оздоблювальних матеріалів. Перш за все, починати потрібно з підбору матеріалів для чорнової обробки. Властивість матеріалів, використовуваних при ремонті, це важливий етап, від якого залежить не тільки результат, але і швидкість ремонту.

Принципово вибирати високоякісний клей для шпалер, а ще берегти критерії обклеювання стін, не допускати протягів, перепадів температур і т. П. Такі критерії є і при укладанні лінолеуму або ламінату.

Завдяки деяким роботам, обробка квартир піддається кардинальним змінам, яких неможливо уникнути і при капітальному ремонті, а так само і євроремонт. Оздоблення квартири в новобудові це той крок, коли в квартиру вноситься комфорт, вона знаходить кольору і тіні, які хоче бачити замовник. Крім цього, пропадають всі недоліки, а це означає, житло знаходить розряд закінченого твори мистецтва.

Щоб закінчити обробку квартири, потрібно провести фінальну прибирання, прибрати будівельне сміття, очистити від пилу і бруду. Лише після цього дозволено розставляти меблі, стелити килим, якщо він передбачений дизайном.

Чорнова і чистова обробка в новобудові.

Від чистової обробки, залежить подальший процес приведення квартири в відповідний вид.

Чорнова обробка квартир в новобудовах складається з:

  1. Чернової стяжки підлоги.
  2. Проведення електрики.
  3. Штукатурки стін.
  4. Прокладки системи опалення.
  5. Підключення водопостачання.
  6. Установки дверей і вікон.
  7. Проведення кабелів.

Від якості проведення даних робіт залежить подальший розвиток ремонтного процесу. Тому що чим краще виконана стяжка підлоги і поштукатурити стіни, тим легше створювати укладання паркету або лінолеуму, а ще обклеювати стінки шпалерами або виконувати фарбування стін.

Чорнову обробку краще довірити професіоналам. Власноручне виконання даних видів робіт може призвести до неточностей, а ще й до прояву недоліків при завершенні обробки квартири.

Чистова ж обробка включає:

  • фінішну обробку стін і стелі,
  • установка кахельної плитки,
  • укладання паркету, ламінату, лінолеуму або ковроліну.

Монтаж частин декору.

При цьому до заключної обробці стін в новобудовах відноситься як грунтовка під фарбування, так і грунтовка під поклейку шпалерами. Грунтовка стін потрібна для кінцевого вирівнювання поверхні, а ще для найбільш щільного зчеплення фарби або шпалер зі стіною.

Чистова обробка в новобудові.

Очевидно, перед облицюванням, стіну готують і лише пізніше наносять спеціальний клей. До речі, від властивості клею (клейової суміші особливого складу), залежить, як міцно і солідно буде виглядати кахель. Тому при виборі клею краще не економити.

Укладання паркету, ковроліну та інших килимових покриттів вимагає особливого пізнання в даному виді опоряджувальних робіт. Будь-який матеріал володіє своїми особистими якостями і технологіями, від дотримання яких залежить термін служби і зручність застосування наданого покриття підлоги. Властивість укладання підлогового покриття безпосередньо залежить від чорнової обробки квартири, а точніше від стяжки підлоги. Тому що чим рівніше настил, тим легше укладати покриття, тим краще воно ляже і тим довше воно прослужить. Основними вимогами є те, що необхідно витримати всі вимоги і технологічні процеси, які потрібні для правильного укладання підлогового матеріалу.

Сюди може входити: установка наличників, ліпнина, світильників і майже все інше. Очевидно, ліпнина і інші елементи декору, що вимагають зливання з інтер'єром, потрібно підбирати за кольором фарбування. В іншому заключний крок це декорування.