Як розрахувати вартість будівельних робіт Індивідуальним можна назвати будь-який проект заміського домобудівництва. Якщо ви замовили кошторис на зведення дачного будиночка, кошторис цегляного будинку, спорудження з блоків, монолітного будинку, якщо була замовлена кошторис на зведення каркасного або будинку з бруса, то готові документи будуть відрізнятися і за технологіями, і по задіяним матеріалами, а не виключно за вартістю будівництва.

Як сьогодні прийнято складати кошторису на будівництво будинку? Ринок пропонує, наприклад, такий метод, який вимагає досить великих трудовитрат. Графік виробництва робіт не передбачає укладення договору підряду, використовується, коли задіяний господарський спосіб проведення робіт. У подібних ситуаціях бригадир використовують укрупнені показники вартості робіт, відштовхуючись від одного метра квадратного загальної площі. Докладний розрахунок зведення будинку з дерева або чогось ще може спочатку цілком влаштовувати клієнта. Але нерідко буває, що в підсумку йому доводиться викладати вдвічі, а то і втричі більше з-за ціни на основні та витратні матеріали, а так само з-за транспортних витрат. Такий метод дуже примітивний, його доцільно використовувати тільки якщо майбутній обсяг робіт незначний.

Наступний метод - defsmeta.com. Завдяки йому замовник має можливість перевірити будь-які види робіт, піддати будь етап будівництва аналізу, приблизно знати вартість вкладень у перспективі. Будівельними фірмами невеликого і середнього масштабу нерідко пропонується саме цей метод розрахунку будівельних витрат.

Кошторис на будівництво будинку в розгорнутому вигляді, яку може легко скласти програма DefSmeta, являє собою повний комплект документації, використовує кошторисно-нормативну базу. У цьому випадку, помітно спрощується www.defsmeta.com. На основі готової кошторисної документації, програма може вибудувати графік робіт. Далі, спираючись на підсумкові розрахунки, DefSmeta прогнозує поставки та облік будівельних матеріалів на об'єкт. Після поділу на етапи, програмний комплекс становить графік витрат на будівництво і графік потреби ресурсів у відповідності з етапами виконання. Переваги програми DefSmeta - докладний розрахунок кожного етапу роботи, актуальність розцінок, індивідуальність підходу до кожного проекту, максимально можливий ступінь наближення до реальних витрат.