Привабливість котеджних селищ Підмосков'я На даний момент Підмосков'ї почало активно забудовуватися, і тут можна придбати ділянку в елітному котеджному селищі за високої вартості, так і в малонаселеному районі за доступною ціною.

Ціна варіюється за різними параметрами – віддаленість від МКАД, мальовничість місцевості, ступінь розвиненості інфраструктури і т. д. Єдине, що можна назвати стабільним – це вартість ділянок поблизу водоймищ. Тут вона найвища, і, як правило, не залежить від непрямих факторів.

Найзатребуваніші райони Підмосков'я
Зараз www.kfamily.ru) в радіусі 30 км від Москви є дуже актуальною і затребуваною. Також не варто забувати про Новоризьке, Рублево-Успенське і Калузьке напрямку.

Тут забудовано практично 70% території, причому організована досить розвинена інфраструктура і підведені всі необхідні комунікації – електрика, газ, центральні системи водопостачання і каналізація тощо, не кажучи вже про високошвидкісному інтернеті і якісному покритті мобільного зв'язку.

Природне стан Підмосков

Незважаючи на масштабну забудову Підмосков'я, тут збереглися гарні луки і ліси, чисті озера і духмяне різнотрав'я. Таким чином, котеджні селища – це невеликі інфраструктурні острівці, розташовані серед Підмосковній зелені. Практично всі ліси Підмосков'я є охоронними зонами, тому вирубка їх суворо заборонена, а будівництво відбувається тільки на дозволених земельних ділянках.

Підмосков'ї привабливо для життя людям, які страждають захворюваннями дихальних шляхів алергіями. Чисте повітря і оптимальна вологість тут допоможуть відновити здоров'я. Тому бажання москвичів перебиратися на постійне місце проживання в Підмосков'ї цілком зрозуміло, тим більше, що котеджні селища з'єднані з МКАД хорошими трасами, за якими можна швидко дістатися до Москви.

Вибір ділянки

Вибирати www.kfamily.ru варто з фінансів і віддаленості від МКАД, а також по природних і історичних об'єктів. У Підмосков'ї дуже багато цікавих місць – старі села зі специфічною архітектурою, музеї-поселення, святині і лаври, тому вихідні можна проводити з сім'єю, відвідування пам'ятки культури та історії.

Фахівці компанії Kaskad Family завжди готові запропонувати клієнтам великий вибір ділянок, розташованих у мальовничих і цікавих районах Підмосков'я за доступною вартості. Тому бажано скласти список своїх вимог, а кваліфіковані працівники фірми підберуть кілька варіантів, які будуть оптимально під них підходити.