Встановлення лічильника на воду Коли виникає необхідність або бажання під час будівництва і ремонту квартири або просто, якщо виникло питання про встановлення приладів, які ведуть рахунок витрачається вами воді на цій житловій площі, то необхідно знати, що саме потрібно робити.

Перед тим, як ви станете займатися таким питанням, як установка лічильників води, першим обов'язком буде потрібно відвідати керуючу компанію, яка займається вашим будинком.

Встановлюючи sayany-nn.ru у своєму приміщенні, ви будете інформовані точно про те, який саме витрата води у вашій родині. І, як наслідок, економія коштів сім'ї стане чіткіше. А з точки зору витрати води в загальних масштабах, ресурси чистої питної води безпричинно не будуть катастрофічно погіршуватися. Звичайно ж, потім потрібно ознайомитися з ціновими поруч пропонованого асортименту лічильників. Як правило, вартість такого приладу залежить від того матеріалу, з якого зроблені труби у вашому домі.

Встановлення лічильника на воду
При виборі лічильників також можна купити або прилад вітчизняного виробництва або від закордонного виробника. Це питання може вирішувати квартиронаймач або домовласник. Як правило, лічильник вимагає заміни через певний термін – кілька років. І, природно, навіть виходячи з статті про транспортування, вартість імпортних приладів може бути дорожче.

При такому процесі, як установка лічильників води, вам необхідно отримати дозвіл від тієї керуючої компанії, яка безпосередньо у вашому районі відповідальна і за ваш будинок або квартиру. Після отримання дозволу, необхідно звернутися до майстрів. Якщо існує необхідність заміни труб, то це також проводиться при установці лічильника. Але, як правило, мова йде про часткову заміну. А якщо ж ви проводите ремонтні роботи, то все у вашому будинку стане новим, ви будете користуватися сантехнікою з великим комфортом. До того ж, за домовленістю з мешканцями будинку, можна замінити і стояк.

Документи на лічильник, після закінчення робіт, сантехнік передасть вам. Тут має бути зазначено, ким і де зроблений прилад, коли термін експлуатації закінчується, і хто лічильник встановлював. Потім керуюча організація будинку – її фахівці складуть акт приймання і опломбують лічильник. На прилад буде встановлена пломба. Також буде складено акт про прийняття в експлуатацію приладу.

Тобто про те, що лічильник на воду, готовий до експлуатації. В компанію, яка встановлювала лічильник, а також у правління вашого будинку будуть відправлені копії про прийом в експлуатацію лічильників на воду. В відомість будуть внесені початкові показання ваших лічильників на воду.