Поради щодо вибору ділянки під заміський будинок Вибираючи ділянку для заміського будівництва, дуже важливо підійти до цього максимально відповідально, адже щось поміняти згодом вже не буде можливості.

Існує певний набір правил, які допомагають врахувати всі необхідні нюанси.

При виборі ділянки під заміський будинок звертають увагу на наступне:

1. Юридична документація. Дуже важливо, щоб цільовим призначенням купується площі землі було зафіксовано саме «будівництво житлового будинку». Це дає можливість не тільки побудувати будинок, але і здійснити в ньому приписку мешканців. Під особливий контроль ставиться присвоєння ділянці кадастрового номера. Досить часто такі ділянки знаходяться у відомстві товариств або кооперативів, здатних обумовлювати будівельні умови.

2. Екологія. Необхідно провести розвідку пропонованого ділянки на предмет знаходження поруч з ним об'єктів, небезпечних для навколишнього середовища. Рекомендована дистанціювання від високовольтних ліній і радиоизлучательных об'єктів – не менше 1000 м. Також по можливості слід віддалятися від промислових та приватних підприємств, здійснює шкідливі викиди в навколишнє середовище. Жвава автотраса не повинна розташовуватися ближче, ніж за 200 метрів.

3. Безпека. Слід уникати віддалених від інших будинків ділянок, так як вдома на відшибі найчастіше привертають увагу зловмисників. Найбільш вдалий варіант – придбання ділянки у чинному земельному кооперативі, з постійною охороною та пунктами пропуску на в'їзді.

4. Інфраструктура. Важливим фактором є близьке розташування таких об'єктів, як лікарня, магазин, школа, зупинка транспорту. Величезне значення мають близкорасположенные під'їзні дороги.

5. Комунікації. Для того, щоб життя в будинку була комфортною, слід розташувати його ближче до стаціонарних газопроводів, водопроводів і лініях электроподачи. Бажано, щоб ці важливі комунікації знаходилися в межах 100-200 м від ділянки.

6. Географічна орієнтація. Найбільш вдалим ділянкою вважається той, в'їзд якого дивиться на північ. При такому розташуванні всі споруди господарського типу будуть на північній стороні, а спальні, вітальні і тераси – на південній.

Поради щодо вибору ділянки під заміський будинок

7. Рельєф. Чим рівніше ділянка, тим менше фінансів піде на його облаштування. Наявність природних височин спричинить за собою більш ретельну розробку проекту забудови і ландшафтного дизайну, що спричинить за собою додаткові фінансові витрати.

8. Грунт. Дуже важливо, щоб будівництво здійснювалося на надійному грунті, з проходженням грунтових вод не ближче, ніж на глибині 2 метри. В іншому випадку доведеться піднімати споруди, із застосуванням стовпів.