Будівництво стоянки на дачі Зараз, у більшості дачників є особистий автомобіль, на якому вони їздять на свою улюблену дачу. Все б добре, але от приїжджаючи люди стикаються з проблемою www.postroil.com свого транспортного засобу, так як поставити його просто нікуди.

Тому авто мокне під дощем і стоїть в бруді, до речі, за якої доводиться ходити і його власникам. Вся ця бруд благополучно потрапляє в салон і. т. д. Хоча, здавалося б, навіщо мучитися, коли можна легко і швидко побудувати стоянку для свого залізного коня, тим більше це не обійдеться в серйозну суму.

Вирішивши зайнятися організацією стоянки спочатку потрібно визначитися з тим, де вона повинна бути. Найчастіше вибираються місця біля в'їзних воріт або будинку.

Якщо було вибрано місце біля воріт, то побудувати стоянку не складе праці. Спочатку потрібно підготувати майданчик. На цьому етапі знадобиться прибрати все стороннє, починаючи з сміття і закінчуючи рослинами.

Будівництво стоянки на дачі
Далі потрібно викопати дві паралельні канави від стовпів воріт до того місця, куди буде доїжджати автомобіль. Після цього на невеликій відстані за канавами потрібно викопати чотири ями, по дві на кожній стороні. Ці ями необхідні для фіксації стовпів, які будуть основою для майбутнього навісу.

Отже, наступний етап це і є установка стовпів, які потрібно просто www.postroil.com. Наступний етап це установка бордюрів в канави, їх також потрібно фіксувати бетоном. Далі потрібно перекурити деньок інший, поки зміцніє бетонний розчин і приступити до спорудження каркасу навісу та встановленню покрівлі.

Вже, після того як навіс готовий, можна засипати гравієм майданчик, який буде відмінним підставою для паркування автомобіля. Іноді перед засипанням гравію насипається шар піску, це покращує дренаж і виключає появу калюж на місці стоянки. Що ж стосується бордюрів, то вони запобігають зубожіння доріжки та її розширення.