Кам'яний паркан для будинку Цю справжню фортецю не можна подолати. Радимо вам звести кам'яний паркан за допомогою майстрів дешево. Зробити цю роботу сьогодні не важко, звернувшись у фірму з будівництва.

Будуємо паркан з каменю

Камінь вважається досить важким матеріалом. Отже, фундамент необхідно зводити якісно, застосовуючи металеву стяжку і бетонний розчин. Висота його повинна бути трохи вище рівня землі, інакше наслідки складуться зовсім не так, як треба господарям.

Звичайно ж, буде набагато краще, якщо цей робочий процес виконає професійний муляр.

Адже йому добре знайоме оздоблювальне і будівельна справа. Застосуйте металеву сітку, відмінно підтримує камінь до міцного його застигання разом з цементом. Як тільки кладка висохне, зберіть каркас і приступите до затірки швів.

Кам'яний паркан для будинку
Кам'яний паркан для будинку

Виконуємо роботу самі

Бажаючи заощадити нехай хоч і невеликі кошти, зробіть цегляний паркан. Далі обкладіть його зовні плитняком, вапняком, бруківкою, піщаником, і так далі. Хочете скласти дизайн – проект заздалегідь, зверніться в спеціалізоване агентство, до фахівців.

Вибір огорож – це, постійно досить важке питання. У зв'язку з тим, що величезну роль грають не тільки привабливий ландшафтний дизайн, але і надійність, якість і вартість. Проста огорожа, виготовлена виробниками з профільного настилу – один з кращих варіантів, особливо добре поширених в нашій країні. У неї є безліч переваг.

Кам'яний паркан для будинку
Кам'яний паркан ідеально підходить для різних огорож. Він дуже добре захищає двір від непроханих гостей. Ціна огорожі низька, доступна для багатьох категорій клієнтів.

Набагато раніше паркан, зроблений з каменю, гармонійно поєднувався з різними будівельними матеріалами, такими, як:

  • Цегла;
  • Вапняк;
  • Кам'яний або гофрований лист;
  • Кругляк;
  • Граніт;
  • Натуральна деревина;
  • Та інші.
  • Є хорошим господарем, постарайтеся зробити огорожу набагато міцніше і краще, застосувавши стовпи і цоколь. Цей якісний метод надасть вам неоціненну допомогу, огорожа буде прикрашати заміський або дачну ділянку вічно.

    Укладіть рваний пісковик та інші матеріали, будівельні на розчин цементу. В кінцевому результаті у вас вийде привабливий, гарний малюнок.