Способи використання пиломатеріалів Фанера є будівельним матеріалом, який складається з лущеных листів шпону, склеєних між собою. Між шарами зустрічаються й інші листи будматеріалу. Фанера складається з внутрішніх і лицьових шарів.

Дані шари бувають різної якості та з різної деревини. Є різні типи фанери, які розрізняються за своїми конструктивними та технологічними факторами.

Якщо фанера призначена для будівництва, то її виготовляють із сосни або модрини. Товщина такого листа не повинна бути менше 2-4,5 мм. Також виготовляється і комбінована фанера з шарами, що чергуються шпону берези (товщиною 1,5 мм) і шпоном хвойного дерева (товщиною від 2-х мм). Для виготовлення зовнішніх шарів використовують березовий шпон товщиною 1 міліметр.

Для виготовлення фанери використовують тільки водостійкий клей ФК або ФАНЕРА. У фанери ФК вологість досягає 10%, а в фанери ФСФ до 12%. Також фанера буває нешліфований і шліфованою, яку можна розрізнити по шорсткості. Так хвойна фанера шліфована не повинна бути більше 200 мкм, нешлифованная 200-300 мкм, а комбінована до 70 мкм.

Стандартний розмір будівельної фанери складає 1420х2440 мм. Але це не означає, що вся фанера має тільки такий розмір. Товщина даної фанери 8-19 мм. Якщо цей матеріал йде на спорудження пересувних, каркасних або збірно-щитових споруд, то її виготовляють із хвойних порід дерева.

Вітчизняна фанера з вільхи, берези і хвої поставляється не лише на ринки нашої країни, але також і закордон тому що це відмінні ivecodom.ru. А це означає, що матеріал є максимально високоякісним.

Способи використання пиломатеріалів
Самим популярним матеріалом є ДСП (деревно-стружкова плита). Її прекрасні екологічні та механічні характеристики, легкість обробки, а також доступна ціна є головною причиною такої популярності. Вона використовується в будівельних роботах, для виробництва паркету, при організації оздоблювальних і ремонтних робіт, а також у багатьох інших областях.

Першою країною, в якій стали виробляти даний будівельний матеріал є Німеччина. І з того часу пройшло більше п'ятдесяти років. Деревно-стружкова плита дає можливість зменшити матеріаломісткість виготовлених виробів. Теперішні технології дозволили застосовувати деревину та деревні відходи, більш низької якості, що призвело до автоматизованого виробництва і економії майже на 100%.

Отже, ДСП є вологостійким, надійним і твердим матеріалом, здатним зберігати стійку форму. Також є вогнестійкі, биостойкие і стійкі до хімікатів деревно-стружкові плити.

На вітчизняному будівельному ринку є ще один, не менш популярний матеріал, який називається ДВП (деревоволокнисті плити). Він відрізняється від ДСП своїм сировиною і виробництвом. Волокна для даних плит отримують шляхом пропарювання і розмелювання деревини. Придбати різного роду пиломатеріали можна в компанії ivecodom.ru.