Підготовка до будівництва будинку з бруса Підготовка до будівництва будинку з бруса повинна починатися з проектування його розташування, а також потрібно визначитися з висотою фундаменту. Висоту фундаменту буде визначати рельєф, властивий земельній ділянці.

Вибираючи місце розташування будинку слід враховувати умови відведення весняної та зливової води. У випадку, якщо земля ділянки є перезволоженому, необхідно подумати про наявність дренажного пристрою, яке може бути представлене різними канавами і лотками відкритою або закритою різновиди.

У підготовку до будівництва будинку з бруса включаються також санітарні норми щодо відстаней між окремими будівлями і сусідніми земельними ділянками. У внутрішній частині ділянки відстані між будівлями не будуть регулюватися наявністю якихось норм і стандартів. Відзначається існування певних пожежних норм, що здійснюють регулювання відстані між будівлями сусідніх ділянок. У разі, якщо для всіх будівель використані вогнетривкі матеріали, довжина відстані між ними повинна становити не менше, ніж шість метрів. Виготовлення перегородок і покрівлі цього будинку повинно здійснюватися з трудносгораемого матеріалу, в обробці якого необхідно використовувати acl-russia.ru.

У разі, якщо споруди є важкоспалимими, але мають дахами, що горять, відстань має становити не менше, ніж десять метрів. А в тому разі, якщо будівля є повністю горючих, відстань повинна скласти п'ятнадцять метрів. Крім дотримання відстаней між будівлями, підготовку до будівництва житла з бруса повинні включатися ще деякі важливі моменти по грамотному плануванні. Якщо ділянка має дерева, не слід починати їх негайну викорчовування, з'ясуйте стан землі.