Чому будинки з бруса сьогодні так популярні Збільшується популярність і поширення заміських котеджів і будинків з дерева досить складно пояснити виключно модними тенденціями в будівельній галузі.

Цей процес, безсумнівно бере витоки в практичності, екологічності, безпеки – все це, як ніколи раніше, враховується при виборі майбутнього будинку.

Дерев'яні будинки з бруса традиційно є запорукою екологічної безпеки і чистоти для життя всіх тих, хто постійно знаходиться в самому приміщенні. Сприятливо на самопочуття людини впливає співвідношення між вологістю і температурою – воно просто оптимально для комфортного життя, здорової атмосфери.

Аромат натурального дерева надає власникам додаткової бадьорості, а теплі відтінки оригінальних порід створюють приємне візуальне сприйняття внутрішнього простору. Житло, засноване на природних матеріалах, завжди було затишним, теплим, заспокійливим.

Сучасні брущаті і колод споруди, в переважній більшості своїй, є рубленими. Якщо поглянути на такі будинки не досвідченій людині, то який-небудь істотної різниці простежуватися не буде. А ось в реальності відмінності досить ґрунтовні. Будівництво будинків з бруса з компанією Зодчий завжди швидше і економічніше по цілому ряду об'єктивних причин.

Будівельний матеріал, у вигляді цільного бруса, прийнято виготовляти промисловим способом і в подальшому даного матеріалу не знадобиться яка-небудь зовнішня або внутрішня обробка. Практично всі будівлі з бруса дають певну усадку в період першого року після будівництва, до цього слід бути готовим.

Як доповнення до будинку з бруса може використовуватися і додатковий теплоізоляційний шар, що актуально для приховування щілин, які виникають після усадки.

Цільного бруса можна надати певну форму, ретельно обробивши поверхню, після цього матеріал стане профільованим брусом. Більшість споруд із зазначеного матеріалу не потребують обробки.

В якості додаткового утеплення використовується євровагонка або сайдинг. У продажу представлені і конструкції у вигляді цільного бруса із шаром утеплювача. При будівництві будинків доцільно використовувати матеріал, розміри якої не більше 140 х 140 мм або 120 х 140 мм, а ось при спорудженні лазні можна скористатися будь-яким матеріалом.