Найбільш головні особливості цегли Якщо ви вирішили побудувати будинок, то вибір матеріалу для будівництва величезний: дерево, брус, пінобетон, сендвіч-панелі. Сьогодні з'явилося багато нових матеріалів, однак, як показує практика, багато людей віддають перевагу саме цеглі, і їх можна зрозуміти.

Цегла почали використовувати в найдавніші часи, і будівлі, зведені з його використанням, стоять і понині.

Якими ж характеристиками володіють будівлі з цього міцного матеріалу, і чому продаж цегли досі затребувана і популярна? Постараємося відповісти гранично чітко і ясно.

Перше і незаперечна якість це його міцність. Згадайте зведення новин із США, коли показують руйнування після чергового торнадо або тайфуну - легкі будиночки з панелей не підлягають відновленню. Цегляні будинки залишаються практично незмінними, за винятком дрібних деталей - вибиті шибки, провалені дахи.

Вам не потрібно буде боятися, що стіна обвалиться, якщо ви захочете на неї повісити важкі кухонні полиці або величезну плазму. А ось з котеджами, побудованими за щитовим технологій, таке траплялося, причому неодноразово. Якщо ви купите хороший цегла марки М200 або М150, то можете безстрашно будувати будинок висотою в три поверхи і більше.

Найбільш головні особливості цегли
Ще один важливий фактор - довговічність. Якщо ви хочете, щоб в цьому котеджі жили б не тільки ви, але і ваші онуки і правнуки, то для вас це оптимальний вибір. Графські замки у Франції чи Англії стоять по 100-200 років без серйозного ремонту фасадів. Це ж відноситься і до багатьох інших пам'ятках в Росії або в Україні. Наприклад ви можете досі милуватися старовинними вежами та стінами кремлей в російських містах, а замок князів Острозьких в Острозі вже понад 600 років стоїть і не потребує якомусь ремонті, хіба що в косметичному - штукатурка, заміна дерев'яних елементів декору.

Крім довговічності і міцності не можна пройти повз таких характеристик:
• Екологічність — цегла не потрібно захищати від гниття, для його виробництва використовують натуральні матеріали;
• Шумоізоляція;
• Пожежобезпечність;
• Широкий спектр застосування;
• Морозостійкість.

Виходячи з усіх перерахованих фактів, ми бачимо, що цегляний будинок буде відмінним вибором. Правда, його будівництво обійдеться дорожче, але не слід забувати, що в результаті ви заощадите на ремонті