Будівництво і його розвиток в наш час Мабуть, житлові проблеми залишалися в нашій країні завжди і зараз вони є. Зараз населення все частіше наполягає на будівництві індивідуального житла, але толку від цього мало.

Адже будівельна компанія в невеликих містечках і селах вже і зовсім знищена, і ми все частіше стикаємося з приватними будівельними бригадами з так званих країн ближнього зарубіжжя.

Величезна проблема в тому, що всі питання зараз обговорюються на рівні забудовник-підрядник і в такому ж порядку протікає саме будівництво, а власник будинку зрештою залишається один зі своїми проблемами і всіма недоліками.

У наш час на ринку існує величезна кількість будівельних матеріалів, тому потрібно будувати з урахуванням екологічності майбутньої будівлі і ефективності енергопотоків. Адже будівництво з використанням минулих методів ще індустріального суспільства величезного ефекту не дасть.

Головне завдання – зробити житло доступним для населення, а значить суттєво зменшити витрати в будівництві.

Робота будівельника в некомфортних для нього умовах істотно позначається на кінцевому результаті. Наша думка у тому, що проблему можна вирішити, якщо перенести сам процес будівництва в заводський цех.