Переваги каркасних будівель для комерційної забудови Раніше для зведення стін, які відповідають всім перерахованим вище вимогам, доводилося витрачати надто багато коштів, часу і сил.

Завдяки використанню інноваційних технологій, якими характеризується сучасне комерційне будівництво, рішення такого завдання було максимально спрощено, надавши в розпорядження самих клієнтів проекти швидко споруджуваних будинків.

Особливості каркасних будинків

В даний час комерційні будівельні компанії готові запропонувати своїм клієнтам достатню кількість різновидів швидко споруджуються котеджів. Однак все ж, найбільш затребуваними з усіх різновидів по праву вважаються каркасні будинки.

Даний вид будівель досить часто зустрічається в Сполучених Штатах Америки, Японії та європейських країнах. Тут може бути пара варіантів зведення споруди.

Переваги каркасних будівель для комерційної забудови
Переваги каркасних будівель для комерційної забудови

По канадської технології. В даному випадку будівництво будинку починається з спорудження каркаса, який виконаний з бруса, його надалі обробляють гіпсокартоном з боку внутрішньої і OSB плитою - з боку зовнішньої. Порожнечу, що утворилася всередині стін, утеплюють пінопластом. Житлові комунікації також проводяться всередині стін. Спорудження володіє теплоізоляційними характеристиками цегляного житла.

Переваги каркасних будівель для комерційної забудови
Збірка каркасно-панельного будинку. У такому разі будинок споруджують з виготовлених на фабриці стінових панелей, які потім обшивають з обох сторін плитами OSB, плити OSB укомплектовані утеплювачем і плівкою, стійкою до вологи. На зведення подібної споруди йде приблизно шість тижнів.

Переваги каркасних будинків

До достоїнств каркасного будинку можливо віднести наступні характеристики:

  • мінімальні терміни спорудження конструкції;
  • відносно невисока вартість (цегляний будинок з такою ж площею вийде вам приблизно в два рази дорожче);
  • відсутня схильність конструкції до усадки;
  • можливість зберігати тепло усередині житлового приміщення;
  • екологічна безпека;
  • естетичність (оформлення каркасних будинків вражає своїм розмаїттям);
  • здатність переносити суттєві навантаження (як показала практика, подібні споруди здатні витримати будь землетрус до дев'яти балів).