Встановлюємо літній душ Практично кожна людина знає на початку цього століття про те, що літній душ на ділянці вважається першою за значущістю прибудовою.

Зводимо душ своїми руками

Садова імпровізована конструкція зазвичай з'являється на дачній ділянці одночасно з купівлею землі. Ця елементарна пристрій виглядає іноді зовсім не так, як хочеться її новим господарям.

Дерев'яного каркаса, обшитого матовою плівкою людям вистачає зараз тільки на те, щоб вони там змогли освіжитися в кінці робочого дня, або просто помити руки. Спорудите повноцінну кабінку, відвівши для неї окреме місце.

Постарайтеся обладнати його самі, пустивши в хід все, що тільки необхідно:

 

  • Спеціальні та підручні засоби;
  • Власну фантазію;
  • Накопичений протягом довгого часу досвід сусідів по дачі;
  • Та інше.

 

Встановлюємо літній душ
Встановлюємо літній душ

Адже, як приємно після спекотного дня, відвідати душову кабіну і залишити в ній всю накопичену за день втому. Запам'ятайте, встановлення літнього душа – зовсім не розкіш, а потрібне господарське приміщення!

Покрокове зведення конструкції

Якщо поруч з ділянкою немає ніякого водоймища, придатного для прийняття водних процедур, постарайтеся забезпечити комфортне перебування на дачі, спроектувавши заздалегідь за допомогою фахівців досить просторий, зручний кабінку.

Встановлюємо літній душ

В ній повинно поміститися все необхідне. Вона має бути до того просторій, що вам там буде зручно рухатися. На ринку будівництва сьогодні у продажу є різні конструкції, виберіть серед широкого асортименту найкраще обладнання. Вибір, як набагато раніше, так і зараз залишається тільки за покупцями.

Поставити ж її ви зможете в будь-який момент далеко від інших будівель на одній з сонячних сторін. Плануєте вибрати душ без підігріву, врахуйте, вода на сонечку дуже швидко нагрівається – перевірено часом.

Однак подача води є головним з достоїнств душа, саме в зв'язку з цим метод повинен бути автоматизованим. Створюючи правильний фундамент, спочатку зробіть розмітку, встановивши по периметру кілочки і простягнувши між ними мотузку. Якщо немає впевненості в тому, що все вийде так, як треба, зверніться у фірму з будівництва.