Ямобури автобурові установки На сьогоднішній день важко уявити будівництво, яка обходиться без забивання паль, встановлення стовпів, монтажу огорож та інших робіт, для яких необхідно пробурити яму або свердловини.

Для здійснення подібних робіт існують різні установки для буріння. На будівельному ринку їх різновидів дуже багато.

Так, vostok-tr.ru принципово відрізняються від своїх аналогів своїм типом шасі. Як правило, бурові машини можуть бути як на гусеничному, так і на автомобільному шасі. Для більш глибокого буріння існують більш потужні установки, які мають гусеничну систему пересування.

Їх маса відповідним чином є більш важким. Такі машини повільні, але здатні пройти і за досить великий пересіченій місцевості. З іншого боку невеликі компактні установки, які мають автомобільне шасі, досить мобільні. Вони дуже зручні в експлуатації в міських умовах, і поєднуючи в собі різні функції, є універсальними.

Ямобури автобурові установки
Досить велику популярність на ринку бурових машин придбали японські ямобури. Лідируючі позиції займають на будівельному ринку машини японського виробництва шнеко-роторні бурові. Їх російські аналоги поступаються їм у якості. Наприклад, ГАЗ-66 ямобур може здійснити буріння ями діаметром не більше 300 мм та глибина такої ями буде не більше 3 метрів.

Японські машини можуть бурити діаметром до 1000 мм і 15 метрів глибиною свердловини. Перевага японських машин для буріння в основному є те, що вони оснащені крано-манипуляторными установками. Також вони більш працездатні і витривалі.