Гараж з профнастилу своїми руками Власники автомобілів, все частіше прагнуть будувати гаражі, щоб менше вкладати грошей. Це обумовлено тим, що вони використовують площа прибудинкової території.

Навіщо у себе під носом зводити кам'яне сховище, коли можна обійтися більш дешевими матеріалами.

Так, зробити metallocherepica-profnastil.гивполне можливо, якщо продумати, схему його побудови. Широко використовується профнастил, не можна сказати, що він взагалі дешевий, але не дорожче цегли. Це і додає йому популярність, крім того, легкість монтажу знижує час будівництва.

В першу чергу, все починається з заливки фундаменту. Як правило, перевага віддається легким опор, наприклад, бетонних блоків. Їх заглиблюють на 40-50 см, а потім обливають цементним розчином.

Гараж з профнастилу своїми руками
Потім, коли бетон висохне, починається зведення каркасу, він може бути металевим або з дерев'яних брусків. Тут все залежить від ваших фінансових можливостей, якщо є достатньо грошей, то збирайте конструкцію з металу.

На завершення, починається монтаж профнаситила за допомогою саморізів. До речі, враховуйте висоту хвилі листів матеріалу. Чим вона вища, тим менше доведеться вкручувати металевого кріплення. Це позначиться на герметичності, відповідно, можна буде провести якісне утеплення гаража.

Якщо говорити про вартість виробів, то профнастил з високою хвилею обходиться дорожче. Дивіться самі, що вам більше підходить. У тому випадку, коли ви вирішите придбати листи з меншим параметром хвилі, можуть виникнути проблеми з гучністю. Крім того, належить більше вкручувати саморізів, що знизить герметичність приміщення.