Переваги дерев'яного будинку В даний час, поряд з будівництвом кам'яних будинків і будинків з цегли, стає все більш популярним будівництво заміського будинку з натурального будматеріалу - дерева.

Дані будинки відрізняються цікавими дизайнерськими та архітектурними рішеннями. Деякі можуть задати наступний, цілком резонне питання: чому ж насправді так цінується дерево, адже промисловість на даний момент випускає нові доступні, високоякісні будівельні матеріали для зведення будинків?

Насправді відповісти на це питання досить-таки не складно: дерево - це кращий екологічно чистий будматеріал, "виготовлений" самою природою. Будинки з дерева мають не малою кількістю переваг. Так, наприклад, будинок, збудований з дерев'яного зрубу, допомагає помітно очистити повітря всередині будинку. Входячи в дерев'яний будинок, можна відразу ж відчути себе спокійним і умиротвореним.

Насправді проектування таких будинків практично не відрізняється від індивідуального або типового проектування. Проектування будинків з дерева має ряд особливостей. Для початку необхідно провести дослідження місцевості майбутнього будівництва. Далі провести всі необхідні геологічні і геодезичні роботи. При цьому особливостям ґрунту варто приділити досить особливу увагу, адже фундамент - це головна щабель при зведенні дерев'яних будівель.

Процес проектування будинків з дерева є досить трудомістким, тому частково автоматизується. На сьогоднішній момент затребуваною можна назвати програму проектування дерев'яних будівель 2.2, дозволяє змоделювати майбутній дім з оциліндрованих колод, прямокутних брусів. Дана програма включає в себе роботи щодо створення просторової моделі, при цьому автоматично обчислюються розміри кожної колоди, будуються розгортки стін і т. д. Такий підхід є дуже зручним у плані виявлення всіх можливих огріхів на етапі проектування, таким чином економлячи гроші і час.

На етапі проектування уточнюються всі нюанси, вибираються необхідні будівельні матеріали, тобто робляться кроки, що дозволяють отримати вже певну вартість готового дерев'яного будови. Дерев'яна споруда виглядає естетично і стильно, воно здатне дарувати прохолоду влітку і відмінно зберігати тепло взимку.

Якщо вам потрібно avkbeton.ru рекомендую оформити замовлення тут avkbeton.ru