Особливості будівництва плаваючого будинку Людей здавна тягне на природу, це ні для кого не секрет. Напевно, раніше ідея будівництва будинку на воді була б прийнята в багнети, а людини, яка спіткала таку думку назвали б божевільним.

Однак, сьогодні будівництво будинку на воді не є надприродним процесом — в Європі це буденність, а в Росії — новітня тенденція.

Як правило, споруди на воді раніше використовувалися тільки з метою розваги аудиторії, але сьогодні на воді можна побудувати гараж, офіс і власний будинок. При цьому, можна створити неймовірно комфортні умови для проживання — автономне електрика, біотуалет та інше. Ніхто не стане обмежувати в кількості поверхів, важливо тільки знати міру, якщо не хочете, щоб будинок перекинувся.

Не варто говорити про внутрішньому оздобленні будинку — ваша фантазія і частка творчості, тому свобода думки і дій забезпечені. Ще одним плюсом будинки на воді є його здатність пересуватися, як це не дивно. Якщо у держави виникнуть претензії з якого-небудь приводу, будинок можна буде перевезти в інше місце.

Особливості будівництва плаваючого будинку
Особливості будівництва плаваючого будинку

Особливість будівництва будинку на воді — використання при його виготовленні натуральних матеріалів, щоб він не мав можливості затонути. Фундамент складається з понтонів, що забезпечує зручне переміщення по воді. Всередині кожного понтона — водяний фільтр, щоб забезпечити будинок чистою водою, придатною для пиття.

Чим вищий будинок, тим вище понтон — це принцип, який необхідно знати і дотримуватись у тому випадку, якщо ви ставите перед собою мету будівництва будівлі на воді. По всьому периметру www.chermet.com, службовець для складання нижнього каркаса, приварюється до понтону. Наступний етап — спорудження каркаса, що складається з брусів, що кріпляться до швелеру болтами. Якщо не хочете неприємностей, то категорично рекомендується покрити швелер спеціалізованої фарбою, що захищає від іржі, а бруси — протигрибковими препаратами.

Особливості будівництва плаваючого будинку
Будинок збирається з щитів і брусів. Збирати будинок можна відразу на фундаменті, а можна на суші, але потім його потрібно перенести. Для забезпечення будинку електроенергією встановлюється водна або вітряна електростанція. Дизайн будинку та забезпечення його різною технікою — справа фантазії власника. Важливо не забути забезпечити будинок трапом, а інакше не зможете спуститися на сушу або потрапити назад у будинок.

Будівництво будинку на воді — неймовірно цікавий, але в той же час складний, довгий і дорогий процес. До того ж, потрібно оформити багато документів і отримати дозвіл багатьох інстанцій, але це не зупинить тих, хто налаштований іти до кінця. Будуйте будинок своєї мрії і експериментуйте — це цікаво!