Будівництво лазні на присадибній ділянці Дуже багато бачили красиві колод зруби під лазню. Адже точно бачили, у багатьох садівничих товариствах контора займається продажем подібних зрубів.

Але прошу не поспішати з придбанням такого зрубу, так він акуратний чистий колоди свіжі світлі.

Ось саме той момент, що колоди свіжі і поганий, адже вони не просушені не «усевшиеся» так сказати, а значить, буде потрібно час для того, що б лазня «висохла». Адже поки вони не просохнуть, закривати dverigranit.ru і паритися у такій лазні не варто, оскільки погано або неправильно висушені пиломатеріали (адже використовується для таких зрубів в основному сосна) мають особливість «плакати» (виділяти смолу). Це може бути шкідливо для здоров'я, особливо при високих температурах. Така лазня буде сохнути 1-2 роки.

Будівництво лазні на присадибній ділянці
Виходячи з вищесказаного, багато фахівці і любителі попаритися, радять ретельно вибирати матеріал для майбутньої лазні. За словами тих, хто має власні лазні на ділянках краще взяти стару дачу або добре висушені пиломатеріали, не обов'язково колоди. Ну, якщо вже дуже хочеться баню з колод, то варто пошукати в сусідніх селах заготовлені з минулого чи позаминулого року зруби. У селах частенько їх заготовляють про запас, т. к. колоди можуть стати в нагоді і для ремонту.

Можливо, також використовувати й інші матеріали для лазні: цегла, блоки різного типу, але у всіх у них великий недолік. Їх дуже важко прогріти до потрібної температури і реальна користь для здоров'я набагато нижче, ніж у дерев'яних. Але якщо для вас баня місце, де можна тільки помитися (зразок ванної кімнати в квартирі) можна розглянути і такий варіант. Головний плюс таких лазень відразу після споруди в них можна помитися.

Що стосується дерев'яної лазні, якщо ви вибрали побудувати її з набутої старої дачі (садового будиночка), головний мінус полягає в будівництві, адже частина будматеріалу доведеться викинути, зважаючи на його старості. Але головний плюс у неї той же що і у кам'яній побудував і помився.

Особливий варіант і найбільш оптимальний побудувати лазню або з хороших пиломатеріалів або з колод добре просушених. А то і зовсім запросити хлопців з села вони візьмуть менше і зроблять швидко. Це може бути дорожче, ніж купити стару дачу і перебудувати її в баню, але і прослужить така лазня довше.

Всі найбільш часто використовувані варіанти матеріалів для спорудження мають свої плюси і мінуси. Але більшість вибирають саме дерев'яний варіант, що історично склалося на території Росії.