Особливості газобетонних блоків Газобетон є штучним каменем, по всьому об'єму якого є сферичні пори з діаметром не більше 3 мм

Даний будівельний матеріал складається з таких компонентів як пудра з алюмінію, кварцовий пісок і вапно.

Іноді в склад входять відходи промисловості, наприклад, зола або шлаки. Після комбінування складових розчин вливають у певну форму, де він спучується і застигає, після чого його ріжуть за допомогою сталевого дроту на блоки, панелі та плити. Далі виріб загартовують парою в автоклаві, де воно отримує необхідні показники жорсткості.

До того ж, газобетон легко обробляти за допомогою найпростіших інструментів: його можна легко пиляти, стругати і свердлити, а також з легкістю забивати цвяхи або скоби.

Газобетон вважається матеріалом, що володіє унікальними властивостями. Він поєднує в собі якості двох найстаріших матеріалів – дерева і каменю. Матеріал сміливо можна назвати одним з найбільш екологічних, адже він не містить небезпечних для здоров'я компонентів і не виділяють в повітря різні гази і пил. Якщо порівнювати стінові матеріали, газобетон стає лідером в таких областях як вогнестійкість і звукоізоляція. Ви можете замовити газобетон в інтернет магазині. Стійкість до високих температур, міцність, довговічність, вологостійкість і неподвергаемость гниття – одні з якостей цього матеріалу. Використовуючи газобетон для будівництва будинку, можете не переживати, що вологість в приміщенні не буде підтримуватися, адже матеріал, завдяки своїм порах, вбирає і віддає вологу в повітря. Можна не турбуватися про придбання додаткових теплоізоляційних матеріалів, так як газобетон за рахунок своїх бульбашок є одним з найкращих матеріалів, здатних зберігати тепло. Якщо розглядати теплопровідність, то газобетон можна порівняти з цегляною кладкою завтовшки в 600 мм.

Особливості газобетонних блоків
Газобетон вважається економічним і практичним будівельним матеріалом, який широко застосовується у сфері будівництва промислових і громадських будівель, таких як школи, садки та інші. Використовуючи його, можна також звести не тільки котедж, але і висотку.

Будівництво великих будинків проводиться шляхом заповнення газобетонними блоками залізобетонної коробки. Температурно-вологісний режим, важливий для жителів будинків, що досягається за рахунок пір газобетонних плит.

Момент, який варто врахувати при будівництві – обладнання додаткових вентиляцій, так як газобетон, складається з часу, протягом пари років випускає повітря.