Типи гаражів Наявність будь-якого виду транспорту припускає наявність власного гаража. Існує кілька типів таких будівель. Кожен може вибрати найбільш вподобану для себе і максимально зручне.

На сайті bez-remonta.net можна отримати кваліфіковану допомогу по ремонту будь-якого приміщення, як і по ремонту гаражів.

Які існують гаражі

1.Гараж з дерева.
2.Кам'яний або просто цегляний гараж.
3.Гараж, повністю зроблений з металу.
4.Гараж-черепашка.
5.Гараж, побудований тільки з шлакоблоку.
6.Гараж з піноблоку.

Переваги гаражів з дерева та цегли

Типи гаражів
Гараж з дерева вважається практично найдешевшим. Ще дерев'яні будови відрізняються своєю досить хорошою теплоізоляцією і при правильній обробці та експлуатації довговічністю. Також подібна споруда не вимагає високого професіоналізму. Але все-таки така будова дуже пожежонебезпечно.

Цегляні і кам'яні будівлі довговічні, виглядають досить значними і надійними. Вони вимагають хорошого і міцного фундаменту. Ці будови недешеві. Також подібні споруди вимагають обов'язкової додаткової теплоізоляції, так як свої теплоізоляційні властивості недостатньо великі.

Черепашки і металеві гаражі

Ці гаражі досить міцні також вони дуже просто і швидко збираються. Теплоізоляційні властивості низькі, а в теплу погоду дуже сильно перегрівається. При різкій зміні температури швидко піддається корозії.

Черепашки також зроблені з металу. Це найдешевший вид гаражного типу. Такі гаражі досить www.postroil.com і добре зберігають транспорт від впливу різних температурних перепадів.

Споруди з піноблоків і шлакоблоків

Шлакоблок, це один з найбільш недорогих і досить міцних будівельних матеріалів. Цей будівельний матеріал має високі теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості. Матеріал не занадто дорогий.

Піноблоки, це досить економний матеріал для будівництва. Завдяки великому розміру блоків, будівництво прискорюється і полегшується. Цей матеріал володіє найкращими якостями по тепло і звукоізоляції. Матеріал вважається екологічно чистим.