Як складається дизайн проект квартири Дизайн проект квартири – це невід'ємний етап на шляху до ремонту. Він складається для того, щоб ви і самі працівники розуміли, як повинен виглядати інтер'єр, які матеріали будуть використовуватися в обробці.

Так, www.comoda-casa.ru можна скласти самостійно або звернутися за допомогою до грамотного дизайнера. Будь-який дизайн проект повинен містити кілька обов'язкових пунктів. Креслення квартири з вказівкою всіх розмірів приміщень, що знаходяться в квартирі. Інший креслення буде відображенням розподілу функціональних зон в будинку, а також майбутньої планування кімнат.

Зони повинні бути нанесені з урахуванням побажань всіх членів сім'ї, адже для кожного важливо зручність і комфорт проживання в новому інтер'єрі. Тут складається план демонтажу перегородок, монтажу нових елементів.

Як складається дизайн проект квартири
Тепер складається кілька планів обробки квартири. Першим робиться план обробки стель з усіма розмірами, зазначенням кольору і типу матеріалів обробки. Розробляється план майбутнього освітлення квартири з описом місць розташування освітлювальних приладів, їх типу, всієї системи електропостачання і місць монтажу вимикачів.

Тепер складаємо план обробки підлог, заміну старих покриттів і будівництва чорнового підстави. Наступним може стати креслення повної розгортки стін з усіма розмірами та розрахунком матеріалів. Дуже важливим стане план розташування внутрішніх сантехнічних комунікацій, системи водопроводу і заміною труб.

В кінці ведеться підрахунок підсумкових витрат на перепланування та оздоблення квартири, а також враховуються витрати на роботу спеціалістів і працівників. У кресленнях вказується план розстановки меблів і готовий варіант оздоблення інтер'єру з усіма дрібницями і аксесуарами. Для кращого візуального сприйняття можна скласти дизайн проект кінцевого варіанту обробки спеціальної комп'ютерної програми з використанням 3D-технологій.