Будівництво власного будинку за містом і недорого Будівельник розповідає, як вони удвох з дружиною звели в Норфолку прекрасний котедж з трьома спальнями. Зведення будинку своїми силами допомогло суттєво заощадити кошти.

Ми з дружиною так намыкались з нашим першим помешканням, що вирішили серйозно обговорити питання про будівництво власного будинку. Я завжди хотів побудувати будинок для своєї родини, але ніколи не думав, що зможу здійснити свою мрію.

Працюючи підрядником на будівництві, я багато чого дізнався, що треба робити, а що ні. Це допомогло мені при розробці проекту майбутнього будинку. Зі збільшенням сім'ї стало ясно, що пора зайнятися нашими житловими умовами і застосувати на практиці накопичені досвід і знання будівельника.

Однією з причин, по якій ми раніше не наважувалися розпочати будівництво дому, було те, що не могли знайти в Норфолку хороший ділянку. А коли дізналися, що в сусідньому селі таку ділянку можна придбати, не повірили своєму щастю. Тим не менш, ми їздили осмотривать його два чи три рази, щоб переконатися, наскільки він хороший.

Продавали зі знижкою ділянку був передньою частиною саду, сусіднього з великим будинком. Порадувало те, що планування ділянки була якраз такою, про яку ми мріяли. Звичайно, була пара речей, які нас не влаштовували, але тим і хороший самобуд, що виправити їх було в наших силах. Тому, маючи на руках хороший робочий проект, ми зважилися на покупку.

На додаток до ділянки ми отримали 6000 облицювальних www.postroil.com, відкладених для недобудованого паркана, до речі www.stalmir.com.ua можна замовити тут www.stalmir.com.ua, які ми виявили поряд з www.postroil.com.

Будівництво власного будинку за містом і недорого
Для мене планування було найпершим завданням. Надивившись на людей, які роблять багато помилок, я подумав, що з нашими ресурсами треба як можна більше економити і уникати непродуманих рішень. Доводилося www.postroil.com все до останньої деталі. І це дало результат — ми перевищили розрахунковий бюджет всього на 100 фунтів.

Я проводив ночі за нашим старим кухонним столом, намагаючись уявити собі розстановку меблів. Зате коли будівництво було завершено, у мене не було ніяких сюрпризів. Я сам зробив будівельні креслення і вніс необхідні поправки. Наприклад, скляний дах оранжереї замінив на черепичну, так як вона виявилася з північної сторони будинку і зимою в ній було б холодно.

Закінчивши підготовчі проектні роботи, ми не могли дочекатися дня, коли можна буде приступити до будівництва. У зимові місяці ми розчищали майданчик. Перше, що треба було побудувати, це місток над канавою при в'їзді, щоб робітники змогли підвезти на ділянку необхідне www.postroil.com. Завдяки можливостям, супутнім моєї професії, я зміг зібрати 35 тонн бута у своїх підрядників. Він знадобився для будівництва під'їзної дороги.

Врешті-решт настала гарна погода і в одне прекрасне неділю в березні прибули робітники, щоб копати траншеї для майбутніх комунікацій. Для себе я вирішив, що якщо я хочу отримати коли-небудь закінчений будинок, то під час будівництва мені доведеться проводити весь вільний час на будівництві.

Будівництво власного будинку за містом і недорого

Я заздалегідь розпланував, тому будівництво йшло гладко, не рахуючи деяких нюансів з доставкою матеріалів на будмайданчик в потрібний час. Але в цілому матеріали надходили щільним потоком і робота йшла успішно. Одночасно я продовжував свою звичайну діяльність на основній роботі, але берег кожну хвилину.

Люди часто запитують мене, як я зміг багато заощадити, і я завжди відповідаю їм одне і теж: «Все залежить від нас самих». Всім здається, що економія вийшла з-за того, що я — будівельник і тому звів такий дешевий будинок. Але мені здається, що будь-який, спираючись на здоровий глузд, може зробити те ж саме. Більшість www.postroil.com я виконав сам, але незважаючи на це найняв тесляра і електрика.

Проживши рік, ми переконалися у правильності обраного шляху. Будинок — не дуже великий, але нам цілком підходить і в ньому створені комфортні умови для проживання, чого б ми не отримали, якщо б не зайнялися самобудом. В іншому випадку все життя ми розплачувалися б за заставною, яка не принесла б нам щастя. Тепер у мене сверблять руки, і я б повторив усе спочатку, але Трейсі в цьому не так впевнена. Вона каже, що ми вже отримали будинок нашої мрії, то навіщо його міняти? Але якщо ми впоралися з першим будинком, я переконаний, що далі буде простіше!